Yıldırım YLS-60P-24 60W 24V 2.5A Pano Tipi Adaptör
Stok Kodu
YLS-60P-24
Fiyat
709,80 TL
*85,09 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  •  Ürün Kodu : YLS 60P-24
  •  Güç : 60w
  •  Çıkış Gerilimi : 24v
  •  Çıkış Akımı : 2.5a
  •  Özellikleri : Pano Tipi
  •  Ölçüleri : 155x45x30
  •  Verim : 85 %
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım YLS-60P-24 60W 24V 2.5A Pano Tipi Adaptör Yıldırım YLS-60P-24,pano tipi adaptör,pano tipi adaptör çeşitleri,pano tipi adaptör karaköy,pano tipi adaptör fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz pano tipi adaptör çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Yıldırım YLS-60P-24 60W 24V 2.5A Pano Tipi Adaptör ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. YLS-60P-24