Yıldırım YLS-25P-12 24W 2A Pano Tipi Adaptör
Stok Kodu
YLS-25P-12
Fiyat
464,10 TL
*55,64 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • MODEL : YLS 25P-12
  • GÜCÜ (W) : 24W
  • ÇIKIŞ VOLTAJI (VDC) : 12.0V
  • ÇIKIŞ AKIMI : 2.0A
  • ÖLÇÜLERİ : 110x42x25
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım YLS-25P-12 24W 2A Pano Tipi Adaptör Yıldırım YLS-25P-12,pano tipi adaptör,pano tipi adaptör çeşitleri,pano tipi adaptör karaköy,pano tipi adaptör fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz pano tipi adaptör çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Yıldırım YLS-25P-12 24W 2A Pano Tipi Adaptör ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. YLS-25P-12