Sunon PMD1206PTV2-A Kompakt Fan
Stok Kodu
PMD1206PTV2-A
Fiyat
655,20 TL
*78,54 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Fan Tipi: DC
  • Fan Yapısı: Eksenel
  • Çalışma Gerilimi: 6 ~ 13.8 V DC
  • Nominal Gerilim: 12 V DC
  • Güç Tüketimi: 3.2 W
  • Akım Değeri: 269 mA
  • Boyutlar: 60 x 60 x 25 mm
  • Hava Akışı: 53.52 m³/saat
  • Dönme Hızı: 6100 ±%10 RPM
  • Statik Basınç: 10.69 mm H₂O
  • Gürültü Seviyesi: 41 dBA
  • Rulman Tipi: Vapo-Bearing™ (Buhar rulman)
  • Pervane Malzemesi: Termoplastik
  • Muhafaza Malzemesi: Termoplastik
  • Yalıtım Sınıfı: A
  • Minimum Yalıtım Direnci: 10 MΩ
  • Tel Sayısı: 2 adet
  • Tel Boyutu: 26 AWG
  • Kablo Uçları: 2 uçlu bağlantı
  • Çalışma Koşulları ve Fonksiyonlar
  • Çalışma Sıcaklığı: -10°C ~ +70°C