Sunon KDE1204PFV3 Kompakt Fan
Stok Kodu
KDE1204PFV3
Fiyat
464,10 TL
*55,64 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Fan Tipi: Tüpaksiyel (Tubeaxial)
  • Boyut: 40 mm x 40 mm x 10 mm (Kare form)
  • Genişlik (Derinlik): 10.00 mm
  • Nominal Gerilim: 12 V DC
  • Gerilim Aralığı: 4.5 ~ 13.8 V DC
  • Akım: 0.050 A
  • Güç Tüketimi: 600 mW
  • Devir (RPM): 5500 RPM
  • Gürültü Seviyesi: 20.0 dB(A)
  • Statik Basınç: 0.100 in H₂O (24.9 Pa)
  • Çalışma Sıcaklığı: -10°C ~ +70°C (14°F ~ 158°F)