Sunon KD1208PTB1 Kompakt Fan
Stok Kodu
KD1208PTB1
Fiyat
436,80 TL
*52,36 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Çalışma Tipi: DC Fan
  • Fan Tipi: Eksenel
  • Seri: MagLev®
  • Şekil: Kare
  • Boyut: 80 x 80 x 25 mm
  • Gerilim: 12 V DC
  • Akım: 0.19 A
  • Güç Tüketimi: 2.3 W
  • Bağlantı Tipi: 2 telli
  • Hız: 3000 RPM
  • Hava Akışı: 39.5 CFM (1.12 m³/dak)
  • Statik Basınç: 0.180 in H₂O (44.8 Pa)