Schrack RY211012 (012 VDC 1 C/O 08A PCB RÖLE 3.2mm)
Stok Kodu
RY211012
Fiyat
%68
*10,98 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Tip: Standart
  • Bobin Voltajı: 12 VDC
  • Röle İletişim Formu: 1 Form C (SPDT-HAYIR, NC)
  • İletişim Güncel Puan: 8A
  • Sözleşmenin Sonlandırılması: Lehim Pimi
  • Montaj Stili: Delikten Geçerek
  • Anahtarlama Voltajı: 400 VAC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen
  • Bobin Direnci: 627 Ohm
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Seri: RYII
  • Uzunluk: 28,5 mm
  • Genişlik: 10,1 mm
  • Yükseklik: 12,3 mm
  • Ambalajlama: Tüp
  • Marka: TE Bağlantısı
  • İletişim Formu: SPDT (1 Form C)
  • Güç Tüketimi: 230mW
  • Ürün Türü: Genel Amaçlı Röleler
  • Birim Ağırlık: 8.423 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack RY211012 (012 VDC 1 C/O 08A PCB RÖLE 3.2mm) Schrack RY211012,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack RY211012 (012 VDC 1 C/O 08A PCB RÖLE 3.2mm) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RY211012