Schrack Schrack RT4A4L24 (024 VDC 2 C/O RÖLE+SOKET+LED MODÜL+KLİPS+ETİKET)
Stok Kodu
RT4A4L24
Fiyat
%68
*34,89 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Montaj Tipi: DIN Rayı
  • Bobin Voltajı: 24V DC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen (Non-Latching)
  • Çalışma Voltajı Gereksinimi: 21.6V DC
  • Serbest Bırakma Voltajı: Belirtilmemiş
  • Kontak Özellikleri
  • İletişim Formu: DPDT (2 Form C)
  • İletişim Derecelendirmesi: 2A
  • Maksimum Anahtarlama Voltajı: 24V DC
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Zamanlama ve Çevresel Koşullar
  • Çalışma Süresi: 8 ms
  • Yayın Zamanı: 6 ms
  • Çalışma Sıcaklığı: -40°C ~ 70°C
  • Bağlantı ve Standartlar
  • Sonlandırma Stili: Vida Terminali
  • Özellikler: Işıklı Gösterge
  • Mühür Derecelendirmesi: Belirtilmemiş
  • Röle Tipi: Genel Amaçlı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack RT4A4L24 (024 VDC 2 C/O RÖLE+SOKET+LED MODÜL+KLİPS+ETİKET) Schrack RT4A4L24,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack RT4A4L24 (024 VDC 2 C/O RÖLE+SOKET+LED MODÜL+KLİPS+ETİKET) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RT4A4L24