Schrack Schrack RT424024C (024 VDC 2 C/O 08A PCB RÖLE 8 PIN ŞEFFAF)
Stok Kodu
RT424024C
Fiyat
%68
*10,00 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Seri: RT1
  • Montaj Tipi: PCB (Delikten Geçerek Montaj - Through-Hole)
  • Bobin Voltajı: 24V DC
  • Kontak Yapısı: 2C/O (2 Değiştirilebilir Kontak - SPDT)
  • Pim Sayısı: 8
  • Maksimum Kontak Akımı: 8A @ 250V AC
  • Anahtarlama Tipi: Açık (NO) ve Kapalı (NC) kontaklar
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack RT424024C (024 VDC 2 C/O 08A PCB RÖLE 8 PIN ŞEFFAF) Schrack RT424024C,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack RT424024C (024 VDC 2 C/O 08A PCB RÖLE 8 PIN ŞEFFAF) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RT424024C