Schrack Schrack RT424012 (012 VDC 2 C/O 08A PCB RÖLE 8 PIN)
Stok Kodu
RT424012
Fiyat
%68
*10,37 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Ürün: Güç Röleleri
  • Tip: Düşük Güç
  • Bobin Voltajı: 12 VDC
  • Röle İletişim Formu: 2 Form C (DPDT-HAYIR, NC)
  • İletişim Güncel Puan: 8A
  • Sözleşmenin Sonlandırılması: Lehim Pimi
  • Montaj Stili: Delikten Geçerek
  • Anahtarlama Voltajı: 400 VAC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen
  • Bobin Direnci: 360 Ohm
  • Bobin Akımı: 33,3 mA
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Seri: RT2
  • Uzunluk: 29 mm
  • Genişlik: 12,7 mm
  • Yükseklik: 15,7 mm
  • Ambalajlama: Toplu
  • Marka: TE Bağlantısı / Schrack
  • İletişim Formu: DPDT (2 Form C)
  • Maksimum Anahtarlama Akımı: 15 Bir
  • Güç Tüketimi: 400mW
  • Ürün Türü: Genel Amaçlı Röleler
  • Parça # Takma adlar: 6-1393243-3
  • Birim Ağırlık: 13.154 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack RT424012 (012 VDC 2 C/O 08A PCB RÖLE 8 PIN) Schrack RT424012,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack RT424012 (012 VDC 2 C/O 08A PCB RÖLE 8 PIN) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RT424012