Schrack Schrack RT3A4R24 (024 VAC 1 C/O RÖLE+SOKET+LED MODÜL+KLİPS+ETİKET)
Stok Kodu
RT3A4R24
Fiyat
%68
*38,30 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Montaj Tipi: DIN Rayı
  • Bobin Voltajı: 24V AC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen (Non-Latching)
  • Bobin Akımı: 31,6 mA
  • Bobin Direnci: 350Ω
  • Bobin Yalıtımı: Sınıf F
  • Çalışma Voltajı Gereksinimi: 18V AC
  • Serbest Bırakma Voltajı: 3.6V AC
  • İletişim Formu: SPDT (1 Form C)
  • İletişim Derecelendirmesi: 16A
  • Maksimum Anahtarlama Voltajı: 400V AC
  • Maksimum Yük Anahtarlama Kapasitesi: 6400VA
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Zamanlama ve Çevresel Koşullar
  • Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ 70°C
  • Sonlandırma Stili: Vida Terminali
  • Özellikler: Aydınlatmalı Gösterge, Soket Dahil
  • Mühür Derecelendirmesi: Belirtilmemiş
  • Onay Kuruluşları: CQC, CSA, cURus, VDE
  • Röle Tipi: Genel Amaçlı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack RT3A4R24 (024 VAC 1 C/O RÖLE+SOKET+LED MODÜL+KLİPS+ETİKET) Schrack RT3A4R24,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack RT3A4R24 (024 VAC 1 C/O RÖLE+SOKET+LED MODÜL+KLİPS+ETİKET) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RT3A4R24