Schrack Schrack RT33L012 (012 VDC 1 N/O 16A INRUSH RÖLE 20mS-80A)
Stok Kodu
RT33L012
Fiyat
%68
*14,39 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Ürün: Güç Röleleri
  • Tip: Standart
  • Bobin Voltajı: 12 VDC
  • Röle İletişim Formu: 1 Form A (SPST-HAYIR)
  • Montaj Stili: Delikten Geçerek
  • Anahtarlama Voltajı: 400 VAC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen
  • Bobin Direnci: 360 Ohm
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Kalay Oksit (AgSnO)
  • Seri: RT1 Ani Akım
  • Uzunluk: 29 mm
  • Genişlik: 12,7 mm
  • Yükseklik: 15,7 mm
  • Ambalajlama: Toplu
  • Marka: TE Bağlantısı / Schrack
  • İletişim Formu: SPST (1 Form A)
  • Maksimum Anahtarlama Akımı: 80A
  • Güç Tüketimi: 400mW
  • Ürün Türü: Genel Amaçlı Röleler
  • Parça # Takma adlar: 3-1393240-3
  • Birim Ağırlık: 8.205 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack RT33L012 (012 VDC 1 N/O 16A INRUSH RÖLE 20mS-80A) Schrack RT33L012,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack RT33L012 (012 VDC 1 N/O 16A INRUSH RÖLE 20mS-80A) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RT33L012