Schrack Schrack RT314005 (005 VDC 1C/O 16A PCB RÖLE 8 PIN)
Stok Kodu
RT 314005
Fiyat
%68
İNDİRİM
78,88 TL
246,51 TL
*9,46 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Ürün: Güç Röleleri
  • Tip: Standart
  • Bobin Voltajı: 5 VDC
  • Röle İletişim Formu: 1 Form C (SPDT-HAYIR, NC)
  • İletişim Güncel Puan: 16 Bir
  • Sözleşmenin Sonlandırılması: Lehim Pimi
  • Montaj Stili: Delikten Geçerek
  • Anahtarlama Voltajı: 400 VAC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen
  • Bobin Direnci: 62 Ohm
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Seri: RT1
  • Uzunluk: 29 mm
  • Genişlik: 12,7 mm
  • Yükseklik: 15,7 mm
  • Ambalajlama: Toplu
  • Marka: TE Bağlantı / P&B
  • İletişim Formu: SPDT (1 Form C)
  • Maksimum Anahtarlama Akımı: 30A
  • Güç Tüketimi: 400mW
  • Parça # Takma adlar: 9-1393239-1
  • Birim Ağırlık: 31.040 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack RT314005 (005 VDC 1C/O 16A PCB RÖLE 8 PIN) Schrack RT314005,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack RT314005 (005 VDC 1C/O 16A PCB RÖLE 8 PIN) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RT 314005