Schrack Schrack RT114012 (012 VDC 1C/O 12A PCB RÖLE 5 PIN 3.5mm)
Stok Kodu
RT114012
Fiyat
%68
*10,40 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Ürün: Güç Röleleri
  • Tip: Standart
  • Bobin Voltajı: 12 VDC
  • Röle İletişim Formu: 1 Form C (SPDT-HAYIR, NC)
  • İletişim Güncel Puan: 12 Bir
  • Sözleşmenin Sonlandırılması: Lehim Pimi
  • Montaj Stili: Delikten Geçerek
  • Anahtarlama Voltajı: 400 VAC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen
  • Bobin Direnci: 360 Ohm
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Seri: RT1
  • Uzunluk: 29 mm
  • Genişlik: 12,7 mm
  • Yükseklik: 15,7 mm
  • Ambalajlama: Toplu
  • Marka: TE Bağlantısı / Schrack
  • İletişim Formu: SPDT (1 Form C)
  • Maksimum Anahtarlama Akımı: 25A
  • Güç Tüketimi: 400mW
  • Ürün Türü: Genel Amaçlı Röleler
  • Parça # Takma adlar: 1419108-1
  • Birim Ağırlık: 19.051 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack RT114012 (012 VDC 1C/O 12A PCB RÖLE 5 PIN 3.5mm) Schrack RT114012,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack RT114012 (012 VDC 1C/O 12A PCB RÖLE 5 PIN 3.5mm) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RT114012