Schrack Schrack RP3SL024 (024 VDC 1 N/O 16A INRUSH RÖLE 20mS-120A)
Stok Kodu
RP3SL024
Fiyat
%68
*18,91 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Tip: Standart
  • Bobin Voltajı: 24 VDC
  • Röle İletişim Formu: 1 Form A (SPST-HAYIR)
  • İletişim Güncel Puan: 16 Bir
  • Sözleşmenin Sonlandırılması: Lehim Pimi
  • Montaj Stili: Delikten Geçerek
  • Anahtarlama Voltajı: 400 VAC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen
  • Bobin Direnci: 1,1 kOhm
  • Bobin Akımı: 24mA
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Kalay Oksit (AgSnO)
  • Uzunluk: 29 mm
  • Genişlik: 12,6 mm
  • Yükseklik: 25,5 mm
  • Ambalajlama: Toplu
  • Marka: TE Bağlantısı / Schrack
  • İletişim Formu: SPST (1 Form A)
  • Güç Tüketimi: 500mW
  • Ürün Türü: Genel Amaçlı Röleler
  • Parça # Takma adlar: 1-1393230-1
  • Birim Ağırlık: 18 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack RP3SL024 (024 VDC 1 N/O 16A INRUSH RÖLE 20mS-120A) Schrack RP3SL024,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack RP3SL024 (024 VDC 1 N/O 16A INRUSH RÖLE 20mS-120A) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. RP3SL024