Relpol SIR6W-12VDC-R 012DC 1CO Set Röle
Stok Kodu
SIR6W-12VDC-R
Fiyat
%68
*32,94 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Dizin: 863757
  • Bobin Besleme Tipi: DC
  • Bobin Voltajı: 12V
  • İletişim Malzemesi: AgSnO₂
  • Kişilerin Sayısı ve Türü: 1CO (NC)
  • Nominal Yük (AC1): 6A / 250VAC
  • Nominal Yük (AC3): 0,186 kW
  • Nominal Yük (DC1): 6A / 30VDC
  • Montaj: 35 mm ray üzerine montaj
  • Boyutlar:
  • Derinlik: 88,6 mm
  • Genişlik: 6,2 mm
  • Yükseklik: 76 mm