Relpol RM87L-2011-25-5230 230AC 1K Röle
Stok Kodu
RM87L-2011-25-5230
Fiyat
%68
*18,54 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • OEM Numarası: 859721
  • Röle Serisi: RM85
  • Röle Çeşidi: Minyatür
  • Nominal Bobin Voltajı: 230V AC
  • Bobin Gerilimi (Min.): 184V AC
  • Bobin Gerilimi (Maks.): 276V AC
  • Bobin Direnci: 38,5kΩ
  • Bobin Güç Tüketimi: 0,75VA
  • İletişim Materyali: AgNi
  • Kontak Akımı (Maks.): 16A
  • AC Kontak Derecesi (@R - Dirençli Yükte): 16A / 250V AC
  • DC Kontak Derecesi (@R - Dirençli Yükte): 16A / 24V DC
  • Anahtarlanmış Voltaj: Maks. 250V DC, Maks. 440V AC
  • Maksimum Dalgalanma Akımı: 30A
  • Temas Direnci: 100mΩ
  • Çalışma Süresi: 8ms
  • Yayın Süresi: 3ms
  • Montaj: PCB
  • Terminal Sahası: 5mm
  • Vücut Ölçüleri: 29 × 12,7 × 15,7 mm
  • IP Derecelendirmesi: IP67
  • Çalışma Sıcaklığı: -40…85°C