Relpol RM85-2011-25-5230 220AC 8P 1K Röle
Stok Kodu
RM85-2011-25-5230
Fiyat
%68
*19,03 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Dizin: 604667
  • Bobin Besleme Tipi: AC
  • Bobin Voltajı: 230V
  • İletişim Malzemesi: AgNi
  • Kişilerin Sayısı ve Türü: 1 CO
  • Nominal Yük (AC1): 16A / 250VAC
  • Nominal Yük (AC3): 0,5 kW
  • Nominal Yük (DC1): 16A / 24VDC
  • Nominal Anahtarlama Gerilimi: 250VAC
  • Montaj: PCB ve soketler için
  • Derinlik: 29 mm
  • Genişlik: 12,7 mm
  • Yükseklik: 15,7 mm