Relpol RM84-2012-25-5230 230AC 2K Röle
Stok Kodu
RM84-2012-25-5230
Fiyat
%68
*19,03 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Röle tip: Elektromanyetik
  • İletişim yapılandırma:DPDT
  • Anma bobin gerilimi: 230V AC
  • AC kişileri değerlendirme (direnç yükte): 8 A / 250 VAC
  • DC kişileri değerlendirme (direnç yükte): 8 A / 24 VDC
  • Geçerli max: 8A
  • Anahtarlamalı gerilim max: 440V AC, max 250V DC
  • Röle varyant: minyatür
  • Montaj: PCB
  • Bobin direnci: 38.5kΩ
  • Çalışma zamanı: 7ms
  • Vücut ölçüleri: 29 x 12.7 x 15.7mm
  • Zaman: 3ms
  • Bobin güç tüketimi: 750mVA
  • Sızdırmazlık: IP67
  • Çalışma sıcaklığı: -40 ... 85 ° C
  • Röle Seri: RM84
  • İletişim direnç: 100 MΩ
  • İletişim zift: 5mm