Relpol RM84-2012-25-5115 115AC 2K Röle
Stok Kodu
RM84-2012-25-5115
Fiyat
%68
*13,30 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Dizin: 604628
  • Bobin Besleme Tipi: AC
  • Bobin Voltajı: 115V
  • Kontak Malzemesi: AgNi (Gümüş-Nikel)
  • Kontak Sayısı ve Türü: 2 CO
  • Nominal Yük (AC1): 8A / 250V AC
  • Nominal Yük (AC3): 0,37 kW
  • Nominal Yük (DC1): 8A / 24V DC
  • Nominal Anahtarlama Gerilimi: 250V AC
  • Montaj: PCB ve soket uyumlu
  • Derinlik: 29 mm
  • Genişlik: 12,7 mm
  • Yükseklik: 15,7 mm