Relpol RM84-2012-25-1110 110DC 2K Röle
Stok Kodu
RM84-2012-25-1110
Fiyat
%68
*13,30 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Dizin: 600347
  • Bobin Besleme Tipi: DC
  • Bobin Voltajı: 110V
  • İletişim Malzemesi: AgNi
  • Kontak Sayısı ve Türü: 2 CO
  • Nominal Yük (AC1): 8A / 250VAC
  • Nominal Yük (AC3): 0,37 kW
  • Nominal Yük (DC1): 8A / 24VDC
  • Nominal Anahtarlama Gerilimi: 250VAC
  • Montaj: PCB ve soketler için
  • Derinlik: 29 mm
  • Genişlik: 12,7 mm
  • Yükseklik: 15,7 mm