Relpol RM84-2012-25-1024 024DC 2K Röle
Stok Kodu
RM84-2012-25-1024
Fiyat
%68
İNDİRİM
75,30 TL
235,32 TL
*9,03 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Kontak Tipi ve Sayısı: 2 CO, 2 NO
  • Kontak Hammaddesi: AgNi, AgNi/Au 5 µm, AgSnO2
  • Nominal veya Maksimum Anahtarlama Gerilimi: 250V AC / 440V AC
  • Nominal Yük:
  • 8A / 250V AC
  • 8A / 24V DC
  • Nominal Akım: 8A
  • Maksimum Yük: 2000 VA
  • Bobin Detayları
  • Nominal Gerilim:
  • 12 ... 240V AC
  • 3 ... 110V DC
  • Nominal Güç Tüketimi:
  • 0,75 VA (AC)
  • 0,4 ... 0,48 W (DC)
  • Yalıtım
  • Dielektrik Yalıtım:
  • 5000V AC (Bobin ve kontak arası)
  • 1000V AC (Kontak boşluğu)
  • 2500V AC (Pin-bacak-terminal)
  • Genel Bilgiler
  • Elektriksel Ömür: > 10⁵ (8A, 250V AC)
  • Mekanik Ömür: > 3 × 10⁷
  • Ortam Çalışma Sıcaklığı:
  • AC: -40…+70°C
  • DC: -40…+85°C