Relpol RM84-2012-25-1012 012DC 2K Röle
Stok Kodu
RM84-2012-25-1012
Fiyat
%68
İNDİRİM
79,37 TL
248,04 TL
*9,52 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Üretici: RELPOL
  • Röle Tipi: Elektromanyetik
  • Kontak Yapılandırması: DPDT
  • Nominal Bobin Voltajı: 12V DC
  • AC Kontak Derecelendirmesi (Direnç Yükünde): 8A / 250VAC
  • DC Kontak Derecelendirmesi (Direnç Yükünde): 8A / 24VDC
  • Maksimum Kontak Akımı: 8A
  • Anahtarlama Gerilimi: Maksimum 440V AC, Maksimum 250V DC
  • Röle Çeşidi: Minyatür
  • Montaj: PCB
  • Bobin Direnci: 360Ω
  • Bobin Gerilimi (Min - Maks): 8.4V DC - 30.6V DC
  • Çalışma Süresi: 7ms
  • Boyutlar: 29 x 12,7 x 15,7 mm
  • Yayın Süresi: 3ms
  • Bobin Güç Tüketimi: 480mW
  • Mühürleme: IP67
  • Mekanik Dayanıklılık: 30.000.000 çevrim
  • Çalışma Sıcaklığı: -40...85°C
  • Ağırlık: 14g
  • Röle Serisi: RM84
  • Temas Direnci: 100mΩ
  • İletişim Malzemesi: AgNi
  • Terminal Aralığı: 5mm
  • Pin Sayısı: 8
  • Yükseklik: 15,7 mm