Relpol R4N-2014-23-5230-WTL 230AC 4K Röle
Stok Kodu
R4N-2014-23-5230-WTL
Fiyat
%68
*24,40 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Dizin: 860414
  • Bobin Besleme Tipi: AC
  • Bobin Voltajı: 230V
  • İletişim Malzemesi: AgNi
  • Kişilerin Sayısı ve Türü: 4CO (4PDT)
  • Nominal Yük (AC1): 6A / 250VAC
  • Nominal Yük (AC3): 125W
  • Nominal Yük (DC1): 6A / 24VDC
  • Nominal Anahtarlama Gerilimi: 250VAC
  • Montaj: Fişli prizler için
  • Derinlik: 27,4 mm
  • Genişlik: 21 mm
  • Yükseklik: 35,5 mm