Relpol R4N-2014-23-5230-WT 230AC 4K Röle
Stok Kodu
R4N-2014-23-5230-WT
Fiyat
%68
*20,01 TL den başlayan taksitlerle!
 Teknik Özellikleri
  • Röle Tipi: Elektromanyetik
  • Pin Yapılandırması: 4PDT
  • Nominal Bobin Voltajı: 230V AC
  • AC Temas Yük Kapasitesi (Dirençli Yük ile): 6A / 250V AC
  • DC Temas Yük Kapasitesi (Dirençli Yük ile): 6A / 24V DC
  • Maksimum Kontak Akımı: 6A
  • Anahtarlanmış Voltaj: Maksimum 250V AC, Maksimum 250V DC
  • Röle Versiyonu: Endüstriyel
  • Kurulum: Dik Montaj
  • Röle Serisi: R4N
  • Çalışma Sıcaklığı: -40...55°C
  • Dış Boyutlar: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm
  • Bobin Direnci: 16.100Ω
  • Temas Direnci: 100mΩ
  • İletişim Malzemesi: AgNi (Gümüş-Nikel)
  • Bobin Güç Tüketimi: 1.6VA
  • Bağlantı Terminalleri: Konnektörler 2.2x0.5mm
  • Koruma Sınıfı: IP40
  • Uyumlu Ürünler: G4, GZ4, GZM4, GZT4
  • Dalgalanma Akımı: 12A