Relpol R4N-2014-23-1220-WT 220DC 4K Röle
Stok Kodu
R4N-2014-23-1220-WT
Fiyat
%68
*28,55 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikleri
  • Üretici: RELPOL
  • Röle Tipi: Elektromanyetik
  • Kontak Konfigürasyonu: 4PDT
  • Nominal Bobin Gerilimi: 220V DC
  • Maksimum Kontak Akımı: 6A
  • AC Kontak Derecelendirmesi (Rezistif Yükte): 6A / 250V AC
  • DC Kontak Derecelendirmesi (Rezistif Yükte): 6A / 24V DC
  • Anahtarlanan Gerilim: Maksimum 250V AC, Maksimum 250V DC
  • Röle Çeşidi: Endüstriyel
  • Montaj: Soket
  • Röle Serisi: R4N
  • Çalışma Sıcaklığı: -40...70°C
  • Gövde Boyutları: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm
  • Bobin Direnci: 54kΩ
  • Kontak Direnci: 100mΩ
  • Kontak Malzemesi: AgNi (Gümüş-Nikel)
  • Bobin Güç Tüketimi: 0,9W
  • Bağlantı Terminalleri: Konnektörler 2,2 x 0,5 mm
  • IP Sınıfı: IP40
  • Pin Sayısı: 14
  • İlgili Ürünler: G4, GZ4, GZM4, GZT4
  • OEM Numarası: 860619
  • Maksimum Ani Akım: 12A