Relpol R4N-2014-23-1110-WT 110DC 4K Röle
Stok Kodu
R4N-2014-23-1110-WT
Fiyat
%68
*20,25 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikleri
  • Üretici: RELPOL
  • Röle Tipi: Elektromanyetik
  • Kontak Yapılandırması: 4PDT
  • Nominal Bobin Voltajı: 110V DC
  • AC Kontak Derecelendirmesi (Direnç Yükünde): 6A / 250V AC
  • DC Kontak Derecelendirmesi (Direnç Yükünde): 6A / 24V DC
  • Maksimum Kontak Akımı: 6A
  • Anahtarlanan Gerilim: Maksimum 250V AC, Maksimum 250V DC
  • Röle Çeşidi: Endüstriyel
  • Montaj: Soket
  • Röle Serisi: R4N
  • Çalışma Sıcaklığı: -40...70°C
  • Gövde Ölçüleri: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm
  • Bobin Direnci: 13.600Ω
  • Kontak Direnci: 100mΩ
  • Kontak Malzemesi: AgNi (Gümüş-Nikel)
  • Bobin Güç Tüketimi: 0,9W
  • Bağlantı Terminalleri: 2,2 x 0,5 mm Konnektörler
  • Koruma Sınıfı: IP40
  • İlgili Ürünler: G4, GZ4, GZM4, GZT4
  • Maksimum Dalgalanma Akımı: 12A