Relpol R3N-2013-23-5230-WT 230AC 3K Röle
Stok Kodu
R3N-2013-23-5230-WT
Fiyat
%68
*25,13 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikleri
  • Üretici: RELPOL
  • Röle Tipi: Elektromanyetik
  • Kontak Yapılandırması: 3PDT
  • Nominal Bobin Voltajı: 230V AC
  • AC Kontak Derecelendirmesi (Direnç Yükünde): 10A / 250V AC
  • DC Kontak Derecelendirmesi (Direnç Yükünde): 10A / 24V DC
  • Maksimum Kontak Akımı: 20A
  • Anahtarlanan Gerilim: Maksimum 440V AC, Maksimum 250V DC
  • Röle Çeşidi: Endüstriyel
  • Montaj: Soket
  • Röle Serisi: R3N
  • Çalışma Sıcaklığı: -40...55°C
  • Gövde Ölçüleri: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm
  • Bobin Direnci: 16.100Ω
  • Kontak Direnci: 100mΩ
  • Bobin Güç Tüketimi: 1.6VA
  • Bağlantı Terminalleri: 2,2 x 0,5 mm Konnektörler