Relpol R3N-2013-23-1110-WT 110DC 3K Röle
Stok Kodu
R3N-2013-23-1110-WT
Fiyat
%68
*25,37 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Dizin: 861113
  • Bobin Besleme Tipi: DC
  • Bobin Voltajı: 110V
  • Kontak Malzemesi: AgNi (Gümüş-Nikel)
  • Kontak Sayısı ve Türü: 3CO (3PDT)
  • Nominal Yük (AC1): 10A / 250V AC
  • Nominal Yük (DC1): 10A / 24V DC
  • Çalışma Sıcaklığı: -40…+70°C
  • Montaj: Fişli prizler için
  • Koruma Sınıfı: IP40
  • Derinlik: 27,4 mm
  • Genişlik: 21 mm
  • Yükseklik: 35,5 mm