Relpol R2N-2012-23-5230-WT 230AC 2K Röle
Stok Kodu
R2N-2012-23-5230-WT
Fiyat
%68
*23,42 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Dizin: 860400
  • Bobin Besleme Tipi: AC
  • Bobin Voltajı: 230V
  • Kontak Malzemesi: AgNi (Gümüş-Nikel)
  • Kontak Sayısı ve Türü: 2CO (DPDT)
  • Nominal Yük (AC1): 12A / 250V AC
  • Nominal Yük (AC3): 370W
  • Nominal Yük (DC1): 12A / 24V DC
  • Nominal Anahtarlama Gerilimi: 250V AC
  • Montaj: Fişli prizler için
  • Derinlik: 27,4 mm
  • Genişlik: 21 mm
  • Yükseklik: 35,5 mm