Relpol R15-2013-23-5230-WT 230AC 3K Röle
Stok Kodu
R15-2013-23-5230-WT
Fiyat
%68
*53,67 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Dizin: 802874
  • Bobin Besleme Tipi: AC
  • Bobin Voltajı: 230V
  • İletişim Malzemesi: AgNi
  • Kişilerin Sayısı ve Türü: 3CO (3PDT)
  • Nominal Yük (AC1): 10A / 250VAC
  • Nominal Yük (AC3): 370W
  • Nominal Yük (DC1): 10A / 24VDC
  • Nominal Anahtarlama Gerilimi: 250VAC
  • Montaj: Fişli prizler için
  • Derinlik: 35 mm
  • Genişlik: 35 mm
  • Yükseklik: 54,4 mm