Relpol R15-2013-23-5115-WT 115AC 3K Röle
Stok Kodu
R15-2013-23-5115-WT
Fiyat
%68
*57,33 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Dizin: 861904
  • Bobin Besleme Tipi: AC
  • Bobin Voltajı: 115V
  • İletişim Malzemesi: AgNi
  • Kişilerin Sayısı ve Türü: 3CO
  • Nominal Yük (AC1): 10A / 250VAC
  • Nominal Yük (DC1): 10A / 24VDC
  • Çalışma Sıcaklık Aralığı: -40…+70°C
  • Montaj: Fişli prizler için
  • Koruma Sınıfı: IP40
  • Derinlik: 27,4 mm
  • Genişlik: 21 mm
  • Yükseklik: 35,5 mm