Relpol R15-2013-23-1220-WT 220VDC 3K Röle
Stok Kodu
R15-2013-23-1220-WT
Fiyat
%68
*73,19 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Dizin: 802863
  • Bobin Besleme Tipi: DC
  • Bobin Voltajı: 220V
  • İletişim Malzemesi: AgNi
  • Kişilerin Sayısı ve Türü: 3CO (3PDT)
  • Nominal Yük (AC1): 10A / 250VAC
  • Nominal Yük (AC3): 370W
  • Nominal Yük (DC1): 10A / 24VDC
  • Nominal Anahtarlama Gerilimi: 250VAC
  • Montaj: Fişli prizler için
  • Derinlik: 35 mm
  • Genişlik: 35 mm
  • Yükseklik: 54,4 mm
  • Ağırlık: 0,083 kg
  • ETIM Sınıfı: EC001437
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Relpol R15-2013-23-1220-WT 220VDC 3K Röle Relpol R15-2013-23-1220-WT 220VDC 3K Röle ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. R15-2013-23-1220-WT