Relpol R15-1014-23-1220 220DC 10A 4K Röle
Stok Kodu
R15-1014-23-1220
Fiyat
%68
*97,35 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Dizin 863794
  • Bobin Besleme Tipi: DC
  • Bobin Voltajı: 220V
  • İletişim Malzemesi: AgNi
  • Kişilerin Sayısı ve Türü: 4CO
  • Nominal Yük (AC1): 10A / 250VAC
  • Nominal Yük (AC3): 0,37 kW
  • Nominal Yük (DC1): 10A / 24VDC
  • Nominal Anahtarlama Gerilimi: 250VAC
  • Montaj: Fişli prizler için
  • Derinlik: 35 mm
  • Genişlik: 42,5 mm
  • Yükseklik: 54,5 mm
  • Ağırlık: 0,095 kg
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Relpol R15-1014-23-1220 220DC 10A 4K Röle Relpol R15-1014-23-1220 220DC 10A 4K Röle ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. R15-1014-23-1220