Schrack Schrack PT5A5R24 (024 VAC 4 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET)
Stok Kodu
PT5A5R24
Fiyat
%68
*48,31 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Yüzdelik Bırakma Gerilimi (Giriş Gerilimi Bazında): %30
  • IP Koruma Türü: IP20
  • Anahtarlama Frekansı (Yüksüz): 36.000 işlem/saat
  • Anahtarlama Frekansı (Yüklü): 360 işlem/saat
  • Anahtarlama Durumu: Tek Kararlı
  • Anahtarlama Fonksiyonu Modeli: Değiştirme Şalteri
  • Anahtarlama Fonksiyonu Modeli (Pozitif Kılavuzlamalı): Hayır
  • Mekanik Kullanım Süresi (Tipik): 20.000.000 işlem döngüsü
  • Elektrikli İşletim Süresi (Tipik) (AC-15'te 230V): 250.000 işlem döngüsü
  • Termik Akım: 6A
  • Referans İşareti (IEC 81346-2:2009 Uyarınca): K
  • Kontrol Besleme Gerilimi (AC)
  • 50 Hz’de Anma Değeri: 24V
  • 60 Hz’de Anma Değeri: 24V
  • Anma Değeri 1: 50 Hz
  • Anma Değeri 2: 60 Hz
  • Besleme Gerilimi Frekansı (Yardımcı ve Kontrol Devreleri İçin): 50 - 60 Hz
  • Çalışma Alanı Faktörü (Kontrol Gerilimi Anma Değeri AC’de 50 Hz):
  • Başlangıç Değeri: 0,9
  • Bitiş Değeri: 1,1
  • Çalışma Alanı Faktörü (Kontrol Gerilimi Anma Değeri AC’de 60 Hz):
  • Başlangıç Değeri: 0,9
  • Bitiş Değeri: 1,1
  • Ürün Bileşeni: Soket Modül (Evet)
  • Soket Modülü Modeli: Standart Soket
  • Röle Tahrik Modeli: Kutuplanmış
  • Sigorta Elemanı Modeli: Yardımcı Anahtar Kısa Devre Koruması İçin Gerekli
  • Sigorta Tipi: gG: 6A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack PT5A5R24 (024 VAC 4 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET) Schrack PT5A5R24,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack PT5A5R24 (024 VAC 4 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. PT5A5R24