Schrack Schrack PT5A5L24 (024 VDC 4 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET)
Stok Kodu
PT5A5L24
Fiyat
%68
*45,38 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Montaj Tipi: DIN Rayı
  • Bobin Voltajı: 24V DC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen (Non-Latching)
  • Çalışma Voltajı Gereksinimi: 21.6V DC
  • Serbest Bırakma Voltajı: Belirtilmemiş
  • Kontak Özellikleri
  • İletişim Formu: 4PDT (4 Form C)
  • İletişim Derecelendirmesi: 4A
  • Maksimum Anahtarlama Voltajı: 250V AC, 24V DC
  • Maksimum Yük Anahtarlama Kapasitesi: 1000VA, 96W
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Zamanlama ve Çevresel Koşullar
  • Çalışma Süresi: 15 ms
  • Yayın Zamanı: 18 ms
  • Çalışma Sıcaklığı Aralığı: -40°C ~ 70°C
  • Bağlantı ve Standartlar
  • Sonlandırma Stili: Vida Terminali
  • Özellikler: Işıklı Gösterge
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack PT5A5L24 (024 VDC 4 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET) Schrack PT5A5L24,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack PT5A5L24 (024 VDC 4 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. PT5A5L24