Schrack Schrack PT570L24 (024 VDC 4 C/O 06A END.RÖLE LEDLİ)
Stok Kodu
PT570L24
Fiyat
%68
*23,67 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Montaj Stili: PCB Montajı
  • Ürün: Güç Röleleri
  • Tip: Minyatür Röle
  • Sözleşmenin Sonlandırılması: Fiş Pimi
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen
  • Bobin Voltajı: 24 VDC
  • Bobin Direnci: 777 Ohm
  • Anahtarlama Voltajı: 240 VAC
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel
  • Seri: PT
  • Uzunluk: 28 mm
  • Genişlik: 22,5 mm
  • Yükseklik: 29 mm
  • Ambalajlama: Toplu
  • Marka: TE Bağlantısı
  • İletişim Formu: 4PDT (4 Form C)
  • Güç Tüketimi: 750mW
  • Ürün Türü: Endüstriyel Röleler
  • Parça # Takma adlar: 6-1415001-1
  • Birim Ağırlık: 33 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack PT570L24 (024 VDC 4 C/O 06A END.RÖLE LEDLİ) Schrack PT570L24,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack PT570L24 (024 VDC 4 C/O 06A END.RÖLE LEDLİ) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. PT570L24