Schrack Schrack PT570110 (110 VDC 4 C/O 06A END.RÖLE)
Stok Kodu
PT570110
Fiyat
%68
*21,23 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Ürün: Güç Röleleri
  • Tip: Standart
  • Bobin Voltajı: 110 VDC
  • Röle İletişim Formu: 4 Form C (4PDT-HAYIR, NC)
  • İletişim Güncel Puan: 6 Bir
  • Sözleşmenin Sonlandırılması: Hızlı Bağlantı
  • Montaj Stili: Soket
  • Anahtarlama Voltajı: 240 VAC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen
  • Bobin Direnci: 16.133 kOhm
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Seri: PT
  • Uzunluk: 28 mm
  • Genişlik: 22,5 mm
  • Yükseklik: 29 mm
  • Ambalajlama: Toplu
  • Marka: TE Bağlantısı
  • İletişim Formu: 4PDT (4 Form C)
  • Güç Tüketimi: 750mW
  • Ürün Türü: Genel Amaçlı Röleler
  • Parça # Takma adlar: 8-1419111-3
  • Birim Ağırlık: 20 gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack PT570110 (110 VDC 4 C/O 06A END.RÖLE) Schrack PT570110,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack PT570110 (110 VDC 4 C/O 06A END.RÖLE) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. PT570110