Schrack Schrack PT3A5R24 (024 VAC 3 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET)
Stok Kodu
PT3A5R24
Fiyat
%68
*48,80 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Montaj Tipi: DIN Rayı
  • Bobin Voltajı: 24V AC
  • Bobin Tipi: Kilitlenmeyen (Non-Latching)
  • Çalışma Voltajı Gereksinimi: 21.6V AC
  • Serbest Bırakma Voltajı: Belirtilmemiş
  • İletişim Formu: 3PDT (3 Form C)
  • Anahtarlama Voltajı: Belirtilmemiş
  • Maksimum Yük Anahtarlama Kapasitesi: Belirtilmemiş
  • İletişim Malzemesi: Gümüş Nikel (AgNi)
  • Zamanlama ve Çevresel Koşullar
  • Çalışma Sıcaklığı Aralığı: -40°C ~ 70°C
  • Bağlantı ve Standartlar
  • Sonlandırma Stili: Vida Terminali
  • Özellikler: Işıklı Gösterge
  • Mühür Derecelendirmesi: Belirtilmemiş
  • Onay Kuruluşları: CE, EAC, UKCA, VDE
  • Röle Tipi: Genel Amaçlı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack PT3A5R24 (024 VAC 3 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET) Schrack PT3A5R24,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack PT3A5R24 (024 VAC 3 C/O KONTAK RÖLE + SOKET + LED MODÜL + KLİPS + ETİKET) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. PT3A5R24