Nidec X17L24BS1M5-07
Stok Kodu
X17L24BS1M5-07
Fiyat
7.644,00 TL
*916,35 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Model: X17L24BS1M5-07
  • Marka: Nidec
  • Boyutlar: 172 x 172 x 51 mm
  • Çalışma Gerilimi: 24V DC
  • Akım: 3.8 A
  • Güç Tüketimi: 91.2 W