Nidec H80E12BUA7-57
Stok Kodu
H80E12BUA7-57
Fiyat
764,40 TL
*91,63 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Parça Türü: Fan
  • Marka: Nidec
  • Boyutlar: 80 x 80 x 38 mm
  • Uzunluk: 80 mm
  • Genişlik: 80 mm
  • Yükseklik (Derinlik): 38 mm
  • Çalışma Gerilimi: 12V DC
  • Anma Akımı: 1.76 A