Nidec D1751U24B8PP366
Stok Kodu
D1751U24B8PP366
Fiyat
10.920,00 TL
*1.309,07 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Model: D1751U24B8PP366
  • Marka: Nidec Servo
  • Çalışma Gerilimi: 24V DC
  • Akım: 3.4 A
  • Boyut: 172 mm