Schrack Schrack MT326230 (230 VAC 3 C/O 10A END.RÖLE)
Stok Kodu
MT326230
Fiyat
%68
*57,33 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Seri: MT Serisi
  • Kontak Yapısı: 3PDT (3 Form C)
  • Kontak Sayısı: 3 CO
  • Maksimum Anahtarlama Voltajı: 250V AC
  • Maksimum Akım Kapasitesi: 10A
  • Pin Sayısı: 11 Pin
  • Montaj Tipi: Tak ve Çalıştır (Plug-In)
  • Çalışma Sıcaklığı Aralığı: -25°C ~ +60°C
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack MT326230 (230 VAC 3 C/O 10A END.RÖLE) Schrack MT326230,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack MT326230 (230 VAC 3 C/O 10A END.RÖLE) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. MT326230