Schrack Schrack MT326115 (115 VAC 3 C/O 10A END.RÖLE)
Stok Kodu
MT326115
Fiyat
%68
*51,18 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Röle Tipi: 3PDT (3 Form C)
  • Maksimum Anahtarlama Voltajı: 250V AC
  • Maksimum Akım Kapasitesi: 10A
  • Çalışma Frekansı: 50-60Hz
  • Bobin Voltajı: 115V AC
  • İletişim Akımı: 10A
  • Seri: MT Serisi
  • Montaj Tipi: Röle Montajı
  • Çalışma Tipi: Kapanmayan (Non-Latching)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack MT326115 (115 VAC 3 C/O 10A END.RÖLE) Schrack MT326115,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack MT326115 (115 VAC 3 C/O 10A END.RÖLE) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. MT326115