Schrack Schrack MT321110 (110 VDC 3 C/O 10A END.RÖLE)
Stok Kodu
MT321110
Fiyat
%68
*53,74 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Seri: MT Serisi
  • İletişim Düzeni: 3 Form C (3PDT, 3 C/O)
  • Maksimum Kontak Akımı: 10A
  • Manyetik Sistem: Monostabil Bobin
  • Bobin Voltajı: 110V DC
  • Bobin Bastırma Diyotu: Yok
  • Boyutlar: 35.5 x 35.6 x 57 mm
  • Montaj Tipi: Soket
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schrack Schrack MT321110 (110 VDC 3 C/O 10A END.RÖLE) Schrack MT321110,röle,röle çeşitleri,röle karaköy,röle çeşitleri,röle karaköy,schrack röle çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo şeçeneği ile Avrupa Otomasyonda.Dilediğiniz schrack röle çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Schrack Schrack MT321110 (110 VDC 3 C/O 10A END.RÖLE) ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. MT321110