Nidec Mechatronics E1225E12B2-FSR
Stok Kodu
E1225E12B2-FSR
Fiyat
873,60 TL
*104,73 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Boyut: 120 x 120 x 25 mm
  • Yapı Malzemesi: UL94V-0 yanmazlık sınıfına sahip PBT pervane ve çerçeve
  • Çalışma Voltajı Seçenekleri: 5V, 12V, 24V, 48V DC