Ebm Papst / W6D800-KG13-01 Aksiyel Fan
Stok Kodu
W6D800-KG13-01
Fiyat
41.340,00 TL
*4.955,75 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Üretici (Marka): EBM-Papst
  • Seri: W6D800
  • Tip: Eksenel Fan
  • Rulman Tipi: Bilyalı (Top) Rulman
  • Boyut: Ø800 mm
  • Voltaj (AC): 400 V AC
  • Güç: 1430 W
  • Akım: 2,8 A