Ebm S4D500-AE03-01 Aksiyel Fan
Stok Kodu
S4D500-AE03-01
Fiyat
14.310,00 TL
*1.715,45 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Açıklaması
Teknik Özellik
  • Ağırlık: 13,4 kg
  • Motor Büyüklüğü: 500 mm
  • Rotor Kapağı: Alüminyum döküm
  • Terminal Kutusu Malzemesi: PC / ABS polimer
  • Pervane Malzemesi: Alüminyum levha
  • Koruyucu Izgara Malzemesi: Çelik, siyah kaplamalı (RAL 9005)
  • Pervane Sayısı: 5
  • Pervane Dönüş Açısı: -5°
  • Akış Yönü: "V"
  • Dönme Yönü: Rotorun soldan dönüşü
  • Koruma Derecesi: IP54
  • Yalıtım Sınıfı: F
  • İzin Verilen Maksimum Çevre Sıcaklığı (Elektrik Motoru): +80°C
  • İzin Verilen Minimum Çevre Sıcaklığı (Elektrik Motoru): -40°C
  • Çalışma Modu: S1 (Sürekli Çalışma)
  • Ürün Uygunluk Standartları: EN 61800-5-1, CE
  • Tolerans: VDE, EAC
  • Sıkma Torku: 1,5 ± 0,2 Nm
  • Kablo Çapı: Minimum 6 mm / Maksimum 12 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ebm S4D500-AE03-01 Aksiyel Fan EbmPapst S4D500-AE03-01 Çap 500mm 230V AC Fan çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo seçeneği ile Avrupa Otomasyonda. Dilediğiniz aksiyel fan çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Ebm S4D500-AE03-01 Aksiyel Fan ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. S4D500-AE03-01