Ebm Papst S4E400-AP02-61 Çap:400mm 230VAC Fan
Stok Kodu
S4E400-AP02-61
Fiyat
6.996,00 TL
*838,66 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Fan Çapı : 400mm
  • Üfleme Yönü : Üfleme
  • Elektrik Beslemesi : 220V
  • Menşei : Almanya
  • Devir : 1430 D/D
  • Koruma : Tel Kafesli
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ebm Papst S4E400-AP02-61 Çap:400mm 230VAC Fan EbmPapst S4E400-AP02-61,S4E400AP0261,fan,ac fan çeşitleri,fan karaköy,,fan,ac fan çeşitleri,fan karaköy,AC Fan çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo seçeneği ile Avrupa Otomasyonda. Dilediğiniz aksiyel fan çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Ebm Papst S4E400-AP02-61 Çap:400mm 230VAC Fan ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. S4E400-AP02-61