Ebm Papst R2E280-AE52-05 Geriye Dönük Kanatlı Santrifüj Fan
Stok Kodu
R2E280-AE52-05
Fiyat
9.222,00 TL
*1.105,51 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Tip: Centrifugal Fan and Blower
  • Akım Tipi: AC
  • İşletim Besleme Voltajı: 230 VAC
  • Hava akışı: 2110 CFM (59.7 m3/min)
  • Rulman Tipi: Ball
  • Gürültü: 76 dBA
  • Hız: 2700 RPM
  • Güç Derecesi: 225 W
  • Yükseklik: 280 mm
  • Derinlik: 125 mm
  • Genişlik: 280 mm