Ebm Papst Aksiyel Fan S4E400-AP02-24 Çap Ø 400 mm - Emici
Stok Kodu
S4E400-AP02-24
Fiyat
6.996,00 TL
*838,66 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellikler
  • Fan Tasarımı: Aksiyel
  • Fan Devri: 1400 RPM
  • Fan Motoru: Ebm Papst
  • Fan Modeli: S4E400-AP02-24
  • Voltaj: 220V
  • Fan Tipi: Emici
  • Fan Çapı: 400 mm
  • Motor Gücü: 160 W
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ebm Papst Aksiyel Fan S4E400-AP02-24 Çap Ø 400 mm - Emici EbmPapst S4E400-AP02-24 Çap 400mm 230V AC Fan çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo seçeneği ile Avrupa Otomasyonda. Dilediğiniz aksiyel fan çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Ebm Papst Aksiyel Fan S4E400-AP02-24 Çap Ø 400 mm - Emici ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. S4E400-AP02-24